Przejdź do głównej zawartości

Plany czytelnicze.

Jak widać, książka jest tym co lubię najbardziej. Jest moją ucieczką w świat, w którym nie mam żadnych fizycznych ograniczeń; po prostu biorę książkę i znikam. Jest największym hobby. Uwielbiam buszować po księgarni wyławiając nowe tytuły, chociaż najczęściej przychodzę z listą lektur do zdobycia - jest szybciej. :) 

Do końca roku pozostało mało czasu a u mnie, jak zwykle, dużo książek na półce czekających na przeczytanie a i tych do kupienia nie mniej. Chciałabym spisać powieści, o których niedługo napiszę postaram się zrobić to w kolejności lecz pomiędzy może się coś wstrzelić :)

"Ty jesteś moje imię" Katarzyna Zyskowska - Ignaciak (to już może i w tym tygodniu). "Przyjaciele na zawsze" Danielle Steel. 
"Hoppeless" Collen Hoover. 
"Bezdomna" Katarzyna Michalak.
"Cicha 5" Katarzyna Bonda, Małgorzata Kalicińska, Katarzyna Michalak, Krystyna Mirek, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Magdalena Witkiewicz.
"Podarunek" Krystyna Mirek.
"Nadzieja" Katarzyna Michalak.
"Cyrk Nocy" Erin Morgenstern. 
"Aleja Bzów" Aleksandra Tyl.
"Szczęście pachnie bzem" Aleksandra Tyl.
"Przepis na szczęście" Katarzyna Michalak.
"Kawiarenka pod różą" Katarzyna Michalak
"7 razy dziś" Lauren Oliver.
"Słodkich snów Anno" Joanna Opiat - Bojarska.
"Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich. 
"Hotel słodko - gorzkich wspomnień" Jamie Ford. 
"Sklepik z marzeniami" Stephen King. 
"Rok w Poziomce" Katarzyna Michalak. 
"Powrót do Poziomki" Katarzyna Michalak. 
"Wiśniowy Dworek" Katarzyna Michalak. 

I tak  dalej... i tak dalej... :) 

Ciąg Dalszy Nastąpi Na pewno :) 


Jeśli czytaliście którąś z wyżej wymienionych pozycji, napiszcie co o niej sądzicie.

Komentarze

  1. "Sklepik z marzeniami" czytalam i polecam. Ciekawa pozycja :) choć momentami może Ci się dłużyc.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno przeczytam :) dziękuję, że podzieliłaś się ze mną swoją opinią. Bardzo mi miło :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

"Czerwień jarzębin" Katarzyna Michalak

Zło nie śpi, czai się, czeka na odpowiednią chwilę, by zaatakować. 
"Czerwień jarzębin" to druga część nowej serii popularnej autorki. Katarzyna Michalak ma na swoim koncie szereg książek, które podbiły serca czytelniczek. Nowy cykl jest mroczny, tajemniczy. Podczas czytania zarówno "Leśnej Polany" jak i "Czerwieni jarzębin" niemożliwością jest zepchnięcie lęku, który pojawia się w nas samoistnie wraz z rozpoczęciem lektury. Lubicie takie książki? Może warto rozważyć zakup tych pozycji?
Gabrysi grozi niebezpieczeństwo. Kobieta nie może odetchnąć z ulgą i zamieszkać w wymarzonym domku, który przecież ma na własność. Jej najbliżsi usiłują zrobić wszystko, by ochronić kruchą Gabrielę, tylko czy zdążą? Kobieta nagle, zupełnie nieoczekiwanie, znika. Przyjaciele odchodzą od zmysłów. W ich głowach pojawia się tylko jedno pytanie: czy kobieta jeszcze żyje? Zło nie odpuszcza, a pod "złem" kryje się Kuchta, człowiek, przez którego bracia Prado zaznali na zi…

"Kropla zazdrości, morze miłości" Natalia Sońska PREMIEROWO

Kiedy ból po stracie ukochanej osoby zabiera nam radość i chęć życia, dobrze mieć obok siebie ludzi, którzy nie pozwolą, abyśmy zatracali się w żałobie...
Kinga straciła sens istnienia, najdroższy jej sercu mężczyzna odszedł na zawsze. Pozostawił piękne wspomnienia, które, niestety są tylko obrazami w głowie dziewczyny. Już nigdy nie staną się rzeczywistością. Jest jeszcze coś, co jej po nim zostało. Rozwijające się pod sercem nowe życie. Ono już do końca przypominać będzie Kindze o wspaniałym, oddanym Danielu. Przyjaciółka Kingi, Hania, robi wszystko, aby choć na sekundę na zbolałej twarzy zatańczył cień uśmiechu. Nie jest to z wiadomych przyczyn proste. Dotychczas życie Hani było piękne. Zakochana z wzajemnością pielęgnowała życie rodzinne, w które wkroczyła wiążąc się z Wiktorem. Dziennikarka odnosi wrażenie, że do pełni szczęścia potrzebuje tylko narzeczonego oraz jego przybranych pociech. Z radością spędza czas na zabawach z Mikołajem i Oliwią. Chociaż dzieci nie zwracają się do n…

"Obudź się Kopciuszku" Natalia Sońska PRZEDPREMIEROWO

Każda pora roku ma swoje plusy i minusy. Osnuty śniegiem krajobraz niewątpliwie należy do plusów zimy, lecz oblodzone chodniki już nie nastawiają nas optymistycznie. Upalne lato również zbiera grono zwolenników, znajdą się także zimoluby, które będą z niecierpliwością oczekiwać zimy. Z wiosną i jesienią jest podobnie... Jeżeli tę recenzję czytają zakochani w lecie, ostrym, mocnym słońcu, może czas odczarować trochę zimę? I zaprzyjaźnić się z nią? Podarować jej szansę? Dostrzec w niej uroki, których dotychczas nie widzieliśmy, bądź widzieć nie chcieliśmy. Jedno jest pewne! z najnowszą książką Natalii Sońskiej nie tylko polubicie zimę, spojrzycie na nią przychylniejszym okiem! Zapragniecie jej natychmiastowo! Ponieważ z tą porą roku nie musi łączyć się tylko śnieg, przeszkadzające zaspy, kilkustopniowy mróz. Przekonajmy się, że zimą mogą dziać się Cuda, właśnie przez gigantyczne C.

Znana nam już z dwóch pięknych powieści młoda Autorka powraca z publikacją "Obudź się Kopciuszku"…